Monday, June 14, 2010

Najlepsze polskie blogerki c.d.:)

Kolejny post z dobrze znanej serii. Tym razem prezentujemy wam genialną Karolinę, której bloga możecie odwiedzać pod adresem http://charlize-mystery.blogspot.com do czego was bardzo gorąco namawiamy:)

Karo oprócz oryginalnego stylu ma również bardzo oryginalną urodę, blond włosy i zawsze nienaganny makijaż dodają jej naturalnego wdzięku:)
Często powtarzamy że lubimy różnorodność w stylu i łączenia słodko-gorzkie (jak sama Karo to najtrafniej określiła) dlatego też zwróciłyśmy uwagę na tą właśnie blogerke:)


Każda kobieta czasem lubi nieco "luźniejsze" zestawy więc zobaczcie co proponuje Charlize.


Bardzo podoba nam się to zdjęcie... oczywiście z wiadomych powodów:)Trzeba wiedzieć jak się ubrać na pokaz mody:) duże wrażenie robi duża ilość koralików czy perełek, bardzo fajnie to wygląda, ale naszym ulubionym dodatkiem jest ta fenomenalna kopertówka!! i wierzcie lub nie ale prawie samodzielnie wykonana przez właścicielkę:) o czym możecie poczytać TUTAJI na zakończenie jeszcze garstka naszych ulubionych stylizacji:) ulubionych bo bardziej w naszym klimacie:) powiedzmy że luz jest fajny ale my wolimy coś bardziej kobiecego lub "słodko-gorzkiego":)
1 comment:

  1. This comment has been removed by a blog administrator.

    ReplyDelete